Slide image

Terminarz rozgrywek

W zakładce terminarz dostępne są terminy meczów orlików młodszych z roczników 2009-2010.

Terminarz rozgrywek

Nowy terminarz rozgrywek orlików. Zawodnicy grają już w nowej formule na większym boisku 6 plus bramkarz.

Nowe rozgrywki

w najbliższą sobotę żaki zaczynają nową druga fazę rozgrywek z nowymi przeciwnikami. W nowej grupie oprócz JUWe mamy Stal Chełm Śląski,...

Badania Lekarskie

Badania Lekarskie czwartek o godzinie 17:30

Terminarz rozgrywek i aktualności

W zakładce terminarz mamy już aktualne terminy turniejów dla drużyny prowadzonej przez trenera Nygę. Na mecze dojeżdżamy z rodzicami.

Aktualizacja strony

Na niniejszej stronie zamieszczane będą wyniki i tabela drużyny orlików prowadzonej przez trenera Roszaka i Grzegorza Kostrzewę.

Witamy na stronie Wiosna 2017 Orlliki!

Witamy na stronie Wiosna 2017 Orlliki! Strona została dopiero założona i rozpoczęliśmy pracę nad jej rozbudową, więc wszystkich zainteresowanych prosimy o cierpliwość. Zapraszamy ponownie wkrótce.

Wiadomości (utwórz nową)